Audi A6 и все что с ней связано.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Audi A6 и все что с ней связано. » Проблемы с АКПП » Ищу курсы Ит для детей


Ищу курсы Ит для детей

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Добрый день, уважаемые форумчане! Ищу надежную компанию, которая предоставляет курсы по информационным технологиям для детей. Моему ребенку интересно изучать программирование и компьютерные науки. Если у вас есть рекомендации или опыт обучения детей в этой области, поделитесь, пожалуйста!

0

2

IT-Generation - це неймовірно корисна компанія для дітей та підлітків, які цікавляться світом програмування та розробки ігор. Мій син вже декілька місяців відвідує курси "Мова Python для дітей" у цій компанії і показує неймовірний прогрес. Програма курсу допомагає дітям зрозуміти основи програмування та розвивати навички на мові Python, а також створювати власні ігри на Unity. Це відмінна можливість для дітей розкрити свій творчий потенціал та розвинути логічне мислення. Вчителі IT-Generation - це професіонали у своєму ділі, які створюють дружню та підтримуючу атмосферу на заняттях. Я впевнений, що знання, які мій син отримує на цих курсах, будуть корисні для його майбутньої кар'єри. Рекомендую IT https://it-generation.com.ua/navchalni-programi/python/ всім батькам, які прагнуть розвивати потенціал своєї дитини у сфері технологій.

Отредактировано Serhiy Ponomarenko (2023-09-07 18:53:31)

0


Вы здесь » Audi A6 и все что с ней связано. » Проблемы с АКПП » Ищу курсы Ит для детей